Zlatnický dům 

pobočka Plzeň-Plaza, Radčická ulice 2861/2

Telefon: 724 21 90 72 nebo 775 20 90 20

 

V oboru klenotnictví působíme přes 20 let a stále objevujeme nové cesty a technologie.

Abychom pro vás mohli tvořit ty nejkvalitnější české šperky, otevřeli jsme si vlastní dílnu, kde vyrábíme každý šperk.

Naše pobočka Zlatnický dům v OC Plaza v Plzni patří mezi nejlepší ve svém oboru. Šperky nás fascinují a baví nás tvorba originálních kousků, které si domů odnáší spokojení zákazníci. Stejně tak ale rozumíme tomu, že je pro někoho složité se v klenotech a špercích vyznat. Proto dbáme na péči o vás, naše klienty.

 

 

Martin Praum, zlatník a designér, spolupracuje se zákazníky po celé Evropě. Dokáže pro vás navrhnout osobitý šperk a provede vás celou jeho tvorbou.

Jste našimi partnery a my vám se vším pomůžeme. Navrhneme a vyrobíme šperk na zakázku, ale také vám poradíme jak investovat do zlata, stříbra, drahokamů i polodrahokamů. Můžete se na nás stoprocentně spolehnout.

 

O pobočce Zlatnický dům v OC Plaza v Plzni

Na pobočce Zlatnický dům, ve kterém od roku 2008 tvoříme všechny šperky kousek od centra Plzně, Radčická ulice 2861/2, poskytujeme kromě tvorby šperků také klenotnické a investiční služby. Věnujeme se i servisu šperků ze světoznámých klenotnických domů jako Cartier, Dior, Hobe, Chanell, Tiffany a další.

 

Podívejte se na pobočku Zlatnický dům v OC Plaza v Plzni

Návštěva pobočky Zlatnický dům v OC Plaza v Pzni je nevšední zážitek.

Můžete si například prohlédnout přes 2 500 kusů snubních prstenů, které jsou zde vystaveny.

Jako přímý dovozce z burzy nabízíme veškeré diamanty za velkoobchodní ceny. Specializujeme se na certifikované safíry, smaragdy, rubíny, které si můžete prohlédnout a zakoupit přímo na pobočce Zlatnický dům v OC Plaza. 

Nabízíme široký sortiment nejrůznějších modelů šperků přímo k zakoupení na naší pobočce. Poradíme vám se sestavením vlastního šperku. Dle přání vám zafasujeme do prstenu diamant, safír, rubín, smaragd, tanzanit aquamarine nebo váš osobní kámen.

Zejména hosté ze zahraničí pak oceňují možnost výroby investičních šperků a mincí. Oblíbené jsou mince s katedrálou Sv. Bartoloměje s věnováním jako dárek z cest nebo šperky a doplňky s ikonickým, rudě zbarveným českým granátem.

 

Zlatníci a hodináři v dílnách vytvářejí šperky a hodinky pro vás. Každý zlatník má svou vlastní specializaci jako je rytí, fasování, odlévání, ruční i strojové klenotnické práce a chemické laboratorní práce.

Bez návrhů by ale zlatníci nemohli pracovat. Proto máme vlastní zlatnický ateliér, kde vzniká design jednotlivých šperků. Martin Praum svými návrhy nastoluje trendy na českém trhu. Velkou inspirací jsou pro něj historické klenoty, například české korunovační klenoty.

 

STATUS_IS__APP_RUNNING